אתרי תחומי הדעת

  • תקשורת וקולנוע

מגמת תקשורת וקולנוע משלבת בין תיאוריה לבין יצירה. תכנית הלימוד במדיה ופרסום, בדיפלומטיה ציבורית, בקולנוע ובצילום, מאפשרת לתלמידים הובלה של פרויקטים, פיתוח חשיבה יצירתית, כישורי מנהיגות, צמיחה אישית ודרכי התבוננות ייחודיות וביקורתיות על המציאות שבה אנו חיים, תוך שאיפה לעורר תהליכי מודעות ופעולה. אנו מזמינים אתכם להכיר את התכנים הנלמדים במגמה ולצפות בתוצריה באתר המגמה לתקשורת ולקולנוע.

  • הנדסת מערכות

נבחרת הנדסת המערכות של בית הספר כללה בשנת הלימודים הנוכחית 22 תלמידים. התלמידים שעסקו במלאכה לקחו על עצמם את האתגר ברצינות ובהתלהבות ובמשך ששת השבועות שבהם התקיימה התחרות הקדישו שעות רבות לנושא, לעתים עד השעות הקטנות של הלילה. על פעילותם הענפה של התלמידים בקבוצה ומאמניהם המורים, תוכלו ללמוד באתר נבחרת הרובוטיקה.

  • תקשורת בין-לאומית ודיפלומטיה באנגלית (International Communication and Diplomacy)

מגמה בין-תחומית וחדשנית זו נלמדת בשפה האנגלית ומהווה פריצת דרך לקראת למידה משמעותית ומעשירה. המגמה מכינה תלמידים להשתלבות בעולם המאה ה-21 באמצעות הכוונתם לשימוש מושכל במקורות מידע, לראייה ביקורתית ולמעורבות חברתית בסוגיות אקטואליות. התלמידים יבררו את זהותם ויעריכו אותה, יטפחו אזרחות גלובלית, יתעצמו במישור האישי וישפרו באופן ניכר את היכולת להשתמש בשפה האנגלית, כל זאת תוך שימוש במיומנויות: עבודת צוות, הצגת נושא בפני קהל, תקשורת בין-תרבותית, שיתוף פעולה לצורך ניהול משא ומתן, קבלת החלטות והגעה להסכמות, חשיבה ביקורתית, כושר מנהיגות והובלת שינויים. לאתר המגמה לתקשורת בין-לאומית ודיפלומטיה באנגלית